Reklama

Polacy pracują nad nową, tajemniczą grą

Techland zarejestrował nowy znak handlowy - Dead Stop. To jak nic znak, że studio pracuje nad kolejną grą. Czym ona dokładnie będzie?

Prawdopodobnie nie chodzi tu o żadną wysokobudżetową produkcję na pecety i konsole. Nazwa Dead Stop została zarejestrowana w kategorii "serwisy rozrywkowe i gry online dostarczane za pośrednictwem telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych". Wygląda więc na to, że wrocławianie przygotowują grę na smartfony i tablety.

Sądząc po tytule, można być niemalże pewnym, że Dead Stop będzie miała związek z ostatnią grą Techlandu, Dead Island. Prawdopodobnie wrocławskie studio chce wykorzystać jej popularność, którą udało się zdobyć nie tylko w Polsce, ale również na Zachodzie, nawet w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Na więcej informacji dotyczących Dead Stop musimy poczekać. Póki co musimy ograniczyć się do tych dwóch domysłów, że gra trafi na urządzenia mobilne i że będzie nawiązywać do Dead Island.

Przypomnijmy, że Techland pracuje obecnie także nad inną produkcją powiązaną z Dead Island, zatytułowaną Dead Island Riptide. Z tego, co póki co wiadomo, będzie ona sprzedawana w niższej cenie niż Dead Island. Techland posiada także zarejestrowany znak handlowy Dead World. Co się pod nim może kryć? Sequel Dead Island, a może multiplayerowa (MMO?) odsłona serii?

Prawdopodobnie nie dowiemy się niczego nowego na temat bieżących projektów Techlandu podczas sierpniowych targów Gamescom. Polski producent i wydawca zarazem nie zamierza pojawić się na największej branżowej imprezie w Europie.

Jej śmierć wzbudziła wiele emocji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje