Reklama

Playworld Superheroes debiutuje na iOS

Zrób swojego własnego superbohatera.

Na iUrządzeniach pojawiło się nareszcie Playworld Heroes – zapowiedziana jakiś czas temu nowa produkcja od studia Starship Group, która jest pierwszą odsłoną zupełnie nowej serii. Tytuł skierowana jest przede wszystkim do młodszych graczy.

Użytkownicy wcielają się w dzieci, które muszą stawić czoła potężnym kosmitom – Gulomitom. Główną bronią szkrabów będą zaprojektować przez nas papierowe kostiumy, które obdarzają ich właścicieli nadnaturalnymi zdolnościami. Innymi słowy – W Playworld Superheroes gracze mogą stworzyć własnego herosa. Sama produkcja jest grą akcji, w której wydarzenia obserwuje się z perspektywy trzeciej osoby.

Reklama

Tytuł dostępny jest w cyfrowym sklepie AppStore, gdzie wyceniono go na 3,99 euro. Warto przy tym zaznaczyć, że jego twórcy zadbali o to, by na użytkowników – a więc najczęściej dzieci – nie czyhały różnego rodzaju pułapki w postaci ukrytych opłat i mikrotransakcji. Docelowo gra ma pojawić się także na urządzeniach z Androidem, ale na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun Playworld Superheroes.

Playworld Superheroes - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje