Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Platformy i strzelanie w Callys Caves 2

Reklama

Ocalmy rodziców, masakrując przy okazji dużo złych istot.

Callys Caves 2 to retro-platformówka z elementami RPG, w której – sterując tytułową Cally – musimy wyciąć w pień setki przeciwników po drodze do miejsca, w którym osiedlił się zły i okrutny Dr Herbert. Porwał on rodziców naszej bohaterki, więc oczywiście naszym zadaniem jest ich odbić. Sterowanie jest dość standardowe. Jak to przy platformówkach na ekrany dotykowe, wyświetlany jest wirtualny d-pad (a raczej pół d-pada) oraz przyciski. Jeden odpowiada za skakanie, drugi za strzelanie, a trzeci za cios mieczem.

Przemierzymy jaskinie, które podzielone zostały na 104 etapy. Każdy z nich zajmie wam około minuty. Z licznych przeciwników (14 rodzajów zwykłych oraz 6 bossów) wypadają równie liczne pieniążki, kryształki, serduszka i doświadczenie. Gra jest wymagająca – prawdopodobnie niejednokrotnie Cally zginie w akcji – jednak kara przewidziana za porażkę nie jest ogromna (po prostu cofamy się do początku poziomu i system odbiera nam trochę pieniędzy, które możemy szybko odrobić).

A teraz najlepsza część newsa – Callys Caves 2 jest darmowe i zawiera tylko jedną mikrotransakcję (4 zł), która zdejmuje ekrany i dodaje kilka rzeczy, które zdobyć możemy "uczciwie". Reklamy nie są jednak ponoć zbyt uciążliwe, więc nie ma konieczności wydawania ani grosza.

 

Callys Caves 2 - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje