Reklama

Platformówka Abi z nowym trailerem

Premiera na przełomie tego i przyszłego roku.

Abi to nowy projekt developerów z niezależnego studia Grant & Bert, powstający z myślą o urządzeniach mobilnych. Tuż przed weekendem twórcy produkcji zaprezentowali kolejny zwiastun tytułu.

Gra będzie dwuwymiarową platformówką, która przeniesie użytkowników do dalekiej przyszłości. Ludzkość wyginęła, zaś świat zamieszkują inteligentne maszyny, które utworzyły społeczność z własnymi zasadami.

Gracze wcielą się w tytułowego Abi – sympatycznego i zabawkowego robota, który wraz z industrialnym cyborgiem o imieniu DD rusza w podróż. Bohaterowie stawiają sobie za cel odnalezienie ostatniego żyjącego człowieka.

Reklama

W trakcie rozgrywki protagonistom przyjdzie rozwiązać przygotowane przez twórców zagadki. Po drodze natkną się też na postacie, z którymi będą mogli porozmawiać, rozszerzając wiedzę o świecie. Całość okraszona zostanie kolorową oprawą graficzną.

Dokładna data premiery Abi nie jest na razie znana, ale produkcja powinna zadebiutować na przełomie bieżącego i przyszłego roku. Tytuł ukaże się na PC oraz urządzeniach z systemem iOS. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek trafi na sprzęty z Androidem. Poniżej znajdziecie wspomniany wyżej trailer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy