Reklama

Pierwszy odcinek The Detail już jest

Przygodówka osadzona w klimacie noir.

The Detail to podzielona na odcinki przygodówka przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych, za której powstanie odpowiedzialne jest studio Rival Games. Wczoraj na iOS zadebiutował jej pierwszy epizod.

Gra jest kryminałem w klimacie noir osadzonym w bliżej niesprecyzowanym, współczesnym amerykańskim mieście. Gracze wcielają się w zgorzkniałego detektywa, który po przeprowadzeniu śledztwa dotyczącego morderstwa w światku przestępczym staje przed pewnym dylematem moralnym związanym z nawróconym gangsterem i jego rodziną. W trakcie zabawy nie zabraknie więc podejmowania decyzji wpływających na dalszy przebieg fabuły. Wśród swoich inspiracji developerzy wymieniają m.in. The Walking Dead od Telltale Games i serial „Prawo ulicy” stacji HBO.

Reklama

Pierwszy odcinek (z pięciu planowanych) The Detail dostępny jest w cyfrowym sklepie AppStore. Grę możecie kupić za 4,99 euro – jest to jednak cena tylko pierwszego epizodu. Za pozostałe trzeba będzie dodatkowo zapłacić z poziomu produkcji. Niestety nie wiadomo czy trafi kiedyś na Androida.

The Detail - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje