Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwszy gameplay z nowej Contry!

Reklama

Klasyczna rozgrywka w mobilnym wydaniu.

Kilka miesięcy temu świat obiegła wieść, że Konami połączyło siły z firmą Tencet, by wspólnie stworzyć nową odsłonę Contry. Parę dni temu zaprezentowano pierwszy zwiastun gry, która powstaje z myślą o urządzeniach mobilnych. Nie zabrakło w nim fragmentów gameplayów.

Z udostępnionego przez twórców nagrania wynika, że podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną żadnym zmianom. Tak jak poprzednie części, nadchodząca produkcja będzie dwuwymiarową strzelanką. Znacząco usprawniona zostanie natomiast warstwa wizualna – piksele zastąpią trójwymiarowe modele postaci i obiektów.

Powrócą żołnierze Lance Bean i Bill Rizer, w których po raz kolejny wcielą się gracze. Oprócz standardowej kampanii, w tytule znajdzie się tryb nastawiony na rywalizację między użytkownikami. Sterowanie zostanie oczywiście dostosowane do ekranów dotykowych.

Data premiery nowej Contry nie jest na razie znana, ale gra ukaże się na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem. Niestety dostępna będzie tylko w Chinach – przynajmniej na razie. Niewykluczone bowiem, że prędzej czy później zostanie wydana na rynkach zachodnich.

Produkcja oparta zostanie na modelu F2P, a to zaś oznacza, że rozgrywka będzie darmowa, aczkolwiek nie zabraknie mikropłatności. Dokładne szczegóły na ten temat nie są jednak na razie znane.

Poniżej znajdziecie z kolei wspomniany wyżej zwiastun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje