Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwszy gameplay z mobilnej wersji Legend of Grimrock

Reklama

Wydanie na iPada wkroczyło też w fazę beta.

Od kilku miesięcy wiadomo, że wydane pierwotnie w 2012 roku na PC Legend of Grimrock trafi także na platformy mobilne, mimo że twórcy gry w pocie czoła pracują nad jej pełnoprawną kontynuacją. Developerzy podzielili się niedawno nowym gameplayem z nadchodzącej edycji przygotowywanej z myślą o iPadzie, a także ujawnili, że wkroczyła ona w fazę testów beta.

Produkcja czerpie garściami z klasycznych RPG-ów pokroju serii Might & Magic. Gracze przejmują kontrolę nad składającą się z czterech bohaterów grupę, która wspólnie przemierza rozlegle lochy. Akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby, zaś sam tytuł charakteryzuje się wysokim poziomem trudności.

Odpowiedzialni za grę developerzy ze studia Almost Human poinformowali, że mobilne Legend of Grimrock wkroczyło w fazę zamkniętej bety. A to oznacza, że w produkcji zaimplementowano wszystkie elementy oraz przygotowano sterowanie oparte na ekranie dotykowym.

Tytuł pojawi się na iOS wiosną tego roku, ale konkretna data premiery nie jest jeszcze znana. Poniżej znajdziecie wspomniany wyżej opublikowany przez twórców nowy gameplay z mobilnej wersji gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje