Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwszy epizod The Walking Dead 2 już dostępny

Reklama

Czas zaopatrzyć się w chusteczki i przygotować na kontynuację jednej z najgłośniejszych przygodówek wszech czasów - The Walking Dead 2 debiutuje na iPadach i iPhone'ach.

Jeżeli nie graliście jeszcze w pierwszą część hitu od Telltale Games, nie traćcie czasu - to jeden z tych tytułów, które w świecie gier odbiły się ogromnym echem i po prostu wstyd ich nie znać. Przygodówka w formie interaktywnego filmu z rewelacyjnym scenariuszem i realnym wpływem gracza na przebieg akcji zebrała już tyle nagród i wyróżnień, że ciężko je wszystkie znaleźć i rozpisać.

The Walking Dead 2 kontynuuje historię opowiedzianą w "jedynce", tym razem wcielimy się jednak w cudem ocalałą Clementine. To od nas zależy, jak dziewczynka poradzi sobie w świecie opanowanym przez zombie i... dorosłych. Telltale Games traktuje bowiem żywe trupy jedynie jako tło, a dominującym motywem są ludzie i to, jak zachowują się w ciężkich, tragicznych sytuacjach.

Gra tradycyjnie wydawana jest epizodami - na razie udostępniono jedynie pierwszy, a kolejne cztery wydawane będą w przyszłym roku. Pojedynczy rozdział kosztuje 4,49 euro, ale jeżeli jesteśmy zdecydowani na ukończenie całego sezonu, lepiej od razu zakupić wszystkie epizody za pośrednictwem mikropłatności - oszczędzając tym samym 25%.

Walking Dead: The Game - Season 2 - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje