Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwsza gra na Apple Watch to Zombies, Run!

Reklama

To nieoczekiwane, choć raczej mało zaskakujące.

Podczas Apple Keynote zapowiedziano Apple Watch, czyli jabłuszkową odpowiedź na androidowe smartwatche. Wielu z nas zastanawiało się, kiedy zapowiedziane zostaną pierwsze gry na to urządzenie i jak będą wyglądały. Teraz już wiemy...

Pierwszą z nich zapowiedziano bardzo szybko i nie wygląda w ogóle, za to kupuje się ją ze względu na jej brzmienie. Chodzi o Zombies, Run!, które dostępne jest już teraz na App Store i Google Play za około 15 złotych.

To interaktywne słuchowisko, które pomaga ludziom nudzącym się podczas biegania. Jak wskazuje nazwa gry, uciekamy w niej przed zombie. Mierzona jest nasza prędkość, a w słuchawkach słyszymy narrację. Dowiadujemy się, że zebraliśmy amunicję, a czasami musimy pobiec szybciej, żeby nie dorwały nas żywe trupy.

Twórcy Zombies, Run!, Six to Start, zapowiadają, że gra na Apple Watch będzie działać jeszcze lepiej, a także zastanawiają się nad integracją androidowej wersji z Android Wear. Na razie to wszystkie szczegóły, jakie podano, czekamy więc na więcej.

Zombies, Run! - pobierz z App Store

Zombies, Run! - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje