Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Peter Panic z konkretną datą premiery

Reklama

Produkcja ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Przedstawiciele Adult Swim Games poinformowali, że ich firma wyda Peter Panic – przygotowywany z myślą o urządzeniach mobilnych projekt opracowywany przez niejakiego Jamesa Mariona. Ujawniono też jego dokładną datę premiery.

Produkcja budzi skojarzenia z wydawaną na platformach Nintendo serią WarioWare. Tak jak jej poszczególne odsłony, tytuł ma być zestawem kilku mini-gier o zróżnicowanych celach i mechanizmach zabawy. Całość okraszona zostanie pewną dawką zwariowanego humoru.

Projekt przez niektórych określanych jest też mianem wirtualnego musicalu. A to dlatego, że wyzwaniom, które się w nim znajdą, towarzyszyć będzie powiązana z rozgrywką muzyka. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada kompozytor Benjamin Bonnema, a wśród wykonawców określonych utworów są artyści śpiewający na Broadwayu.

Peter Panic zadebiutuje 16 marca. Tego dnia produkcja ukaże się na iUrządzeniach. Niestety na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na sprzęcie z Androidem na pokładzie. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje