Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ósma inkarnacja serii Asphalt!

Nowiutkie Asphalt 8: Airborne to przede wszystkim nowy silnik fizyczny, poprawiona oprawa graficzna i widowiskowe akrobacje w powietrzu.

Nie bez zdziwienia przyjąłem informację, że to już ósmy Asphalt - seria trzyma się nieźle od lat i wygląda na to, że nie zamierza się kończyć. Gameloft znów stara się zaspokoić graczy, którzy na platformach mobilnych cenią gry porównywalne technologicznie z tymi z większych platform i wygląda na to, że producentowi wychodzi to świetnie - jest jeszcze ładniej i jeszcze lepiej niż dotychczas.

Jak mówi sam tytuł, ósmy Asphalt to przede wszystkim powietrzne akrobacje wykonywane przy dużych prędkościach. Obroty samochodu we wszystkich możliwych kierunakch i bezpieczne lądowanie może nam przysporzyć wielu punktów.

Potrzeba do tego było nowego silnika fizycznego, ale paradoksalnie nie myślcie, że od teraz w grze pojawi się jakkolwiek rozumiany realizm. Asphalt to samochodówka arcade, której kurczowe trzymanie się zasad fizyki prędzej mogłoby zaszkodzić, niż pomóc. Widoczne są za to zmiany w oprawie graficznej - wizualne wodotryski w postaci dopracowanych efektów świetlnych i ogromnych ilości cząsteczek na ekranie robią wrażenie.

W grze można nabyć ponad 50 licencjonowanych samochodów od producentów takich jak Lamborghini, Bugatti czy Ferrari. Nowe Asphalt 8: Airborne kosztuje zaskakująco niewiele - 3,16zł/0,89€ - co równoważą jednak mikropłatności, do których gra na każdym kroku stara się zachęcać.

Asphalt 8: Airborne - pobierz z Google Play (koszt: 3,16 zł)

Asphalt 8: Airborne - pobierz z App Store (koszt: 0,89 euro)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje