Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Osiem gier na Androida za prawie darmo

2271208 2271208

Reklama

Humble Bundle to największa i najpopularniejsza akcja typu „płać ile chcesz”, ale nie jedyna – niektórzy z was mogli słyszeć o tzw. „groupees”. W najnowszej edycji tej inicjatywy sprzedawane są gry przeznaczone na Androida.

Groupees nie jest tak popularne, jak Humble Bundle, bo powstało za późno – jako „któraś z kolei” firma oferująca zestawy gier po cenie wybranej przez kupującego, nie jest w stanie zachęcić graczy znanymi i kasowymi produkcjami. Deweloperzy celują w Humble Bundle, a jeśli tam się nie dostaną, mają do dyspozycji kilka mniejszych, ale wciąż sensownych alternatyw. Groupees, w którym z pojedynczej akcji korzysta przeważnie mniej niż tysiąc graczy, jest dla nich po prostu mało atrakcyjne.

Ale okazja to okazja, a osiem tytułów piechotą nie chodzi. Wśród dostępnych gier znajdziecie przede wszystkim casuale, ale przynajmniej porządnie zróżnicowane – jest tower defense, jest klon Pinballa, nawet jakaś śmieszna odmiana Arkanoida. Jeżeli weźmiecie udział w akcji, koniecznie sprawdźcie grę dAb-Titan. Zajmujemy się w niej przewozem cennych ładunków między planetami i stacjami w kosmosie, walcząc z piratami, unikając zbłąkanych asteroid i innych niebezpieczeństw – jeżeli kupować pakiet dla konkretnego tytułu, to właśnie dla tego.

Z aktualnej edycji groupees skorzystać możecie do najbliższej środy. Minimalna wpłata wynosi jeden dolar, czyli nieco ponad 3 zł, a uiścić nią możemy korzystając z konta PayPal lub karty podpiętej pod Amazon.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje