Omijanie przeszkód w Puppet Bird

Kierowanie drewnianym ptakiem.

Jakiś czas temu na urządzeniach mobilnych zadebiutowało Puppet Bird – projekt opracowany przez developerów z niezależnego studia Pine Entertainment. To kolejna produkcja, w której głównym zadaniem jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku.

W grze przejmujemy kontrolę nad wykonanym z drewna zabawkowym ptakiem. Tytuł jest przedstawicielem gatunku tak zwanych autorunnerów, co oznacza, że postać porusza się automatycznie, do naszych zadań należy więc jedynie omijanie pojawiających się na drodze protagonisty przeszkód.

Reklama

Figurką sterujemy za pomocą umieszczonego w dolnej części ekranu kołowrotka. Narzędzie służy do manipulowania linką, na której zawieszona jest zabawka. Warto podkreślić, że w trakcie rozgrywki możemy zdobyć jajka, z których później wykluwają się kolejni grywalni bohaterowie.

Puppet Bird opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem.

Poniżej obejrzeć można jeden ze zwiastunów gry.

Puppet Bird - pobierz z App Store

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy