Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ogromny sukces Angry Birds 2

Reklama

Twórcy ujawniają pierwsze dane.

To było w sumie do przewidzenia. Gry spod szyldu Angry Birds cieszą się ogromną popularnością, w związku z czym nikogo nie powinno dziwić, że pełnoprawna kontynuacja pierwszej odsłony cyklu również podbiła smartfony i tablety graczy.

Odpowiedzialni za powstanie tytułu developerzy ze studia Rovio Entertainment pochwalili się bowiem, że dotychczas produkcję pobrano 30 milionów razy. A to nie wszystko - 10 milionów ściągnięć dokonano z terenu Chin, co dla twórców jest bardzo istotne. Zespół od dawna chciał odnieść sukces na tamtejszym rynku.

Sama "dwójka" wprowadza ze sobą kilka nowości do znanej formuły zabawy. Przede wszystkim użytkownicy nie są już skazani na określony zestaw ptaków, a mogą się pomiędzy nimi dosyć swobodnie przełączać. Poza tym poziomy podzielone są na kilka etapów, a do tego dochodzi nieco odświeżona oprawa graficzna.

Angry Birds 2 opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, aczkolwiek należy liczyć się z rożnego rodzaju mikropłatnościami. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

Angry Birds 2 - pobierz grę z App Store

Angry Birds 2 - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje