Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Odświeżona wersja White Day: A Labyrinth Named School już jest

Reklama

Remake popularnego koreańskiego horroru.

Pod koniec ubiegłego roku ujawniono plany stworzenia odświeżonej wersji White Day: A Labirynth Named School - horroru wydanego w 2003 roku na PC - która miała pojawić się na konsoli PlayStation 4 i urządzeniach mobilnych. Przed weekendem gra nieoczekiwanie ukazała się na smartfonach i tabletach.

Użytkownicy trafiają do pewnej szkoły, która z pozoru wydaje się być normalną placówką oświatową. Gracze wcielają się w jednego z uczniów, który w tytułowym "białym dniu" (koreańskim i japońskim odpowiedniku Walentynek) jest świadkiem zabójstwa człowieka kijem baseballowym przez woźnego.

Szybko okazuje się, że to zaledwie początek. Bohater odkrywa bowiem, że jego znajomi są tak naprawdę demonami. Protagonista nie dysponuje żadnym uzbrojeniem, dlatego też rozgrywka polega przede wszystkim uciekaniu i chowaniu się przed potworami.

Day: A Labirynth Named School można nabyć za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Produkcja kosztuje w nich na odpowiednio 3,99 euro i 17,44 zł. Jest to jednak cena promocyjna, która będzie obowiazywać tylko przez kilka najbliższych dni.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun mobilnego wydania gry, opublikowany z okazji jego premiery.

White Day: A Labyrinth Named School - pobierz z App Store

White Day: A Labyrinth Named School - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje