Reklama

Odświeżona wersja The 7th Guest trafiła na Androida

Popularna przygodówka doczekała się wydania na urządzenia z systemem firmy Google.

Są takie gry, które nie bez powodu uznawane są za produkcje kultowe. Jedną z nich jest bez wątpienia The 7th Guest – wydana w 1993 roku przygodówka autorstwa studia Trilobyte Games. Teraz zaś na urządzeniach z Androidem pojawiła się jej odświeżona wersja.

Fabuła gry kręci się wokół tajemniczego Henry’ego Staufa i jego opuszczonej posiadłości. Ów jegomość producentem niezwykle pięknych zabawek, które szybko podbiły rynek. Okazało się jednak, że lalki wywołują u dzieci dziwne choroby, powodując bardzo duże cierpienia. Załamany Stauf zwinął swój biznes i zamknął się w swojej willi.

Reklama

Od tamtej pory budynek wyglądał na opuszczony. Co więcej, każdy, kto do niego wszedł, nigdy z niego już się nie wydostał. Posiadłość odwiedziło dotąd sześciu gości, po których słuch zaginął. Gracze wcielają się w siódmego, który niespodziewanie trafia do willi Staufa. Cierpi jednak na amnezję i nie pamięta, jak się w niej znalazł. Do użytkowników należeć będzie rozwiązanie tej zagadki.

Wydanie przygotowane z myślą o Androidzie doczekało się odświeżonej oprawy graficznej w rozdzielczości HD, a także nowych opcji muzycznych. Poprawiono również dubbing i dodano zmodyfikowany system zapisu stanów rozgrywki. Nie zabrakło też 27 osiągnięć do odblokowania.

The 7th Guest możecie kupić za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play, gdzie gra kosztuje 27,56 zł. Warto jednak zaznaczyć, że na iOS dostępna jest również starsza wersja produkcji, która na iUrządzeniach zadebiutowała w 2010 roku. Wciąż można ją kupić z poziomu usługi AppStore za 4,99 euro. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo czy odświeżona wersja przygodówki z Androida pojawi się na sprzętach Apple’a.

Poniżej znajdziecie zwiastun najnowszego wydania tytułu.

The 7th Guest - pobierz z App Store

The 7th Guest - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy