Reklama

Nowy zwiastun Zenith

Mobilna, klimatyczna przygodówka.

Zenith to nowy projekt czteroosobowej grupy studentów, który tworzony jest z myślą o urządzeniach mobilnych. Odpowiedzialni za grę developerzy opublikowali jej nowy zwiastun. Niezwykle klimatyczny.

Szczegółów o produkcji ujawniono na razie nie wiele. Wiadomo jedynie, że tytuł ma być dwuwymiarową przygodówką point & click, w której najprawdopodobniej znajdą się również elementy platformowe. Na udostępnionym trailerze można zobaczyć m.in. przesuwanie bloków.

Gra charakteryzuje się nietypowym stylem oprawy graficznej. Twórcy podkreślają zresztą, że kładą nacisk na wytworzenie odpowiedniego klimatu. W pracach nad projektem developerzy inspirują się takimi tytułami, jak Monument Valley i Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

Reklama

Główny bohater wydaje się być jakąś leśną istotą. Samo Zenith ma trafić na urządzenia mobilne – konkretnych platform co prawda nie podano, ale można spodziewać się, że chodzi raczej o iOS i Androida. Data premiery jest na razie nieznana.

Poniżej znajdziecie wspomniany nowy zwiastun gry, na którym znalazły się fragmenty rozgrywki. Warto poświęcić chwilę i go obejrzeć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje