Reklama

Nowy trailer Sonic Runners!

Z pierwszymi fragmentami gameplayu z kolejnej gry z niebieskim jeżem.

Sonic Runners to zapowiedziana jakiś czas temu nowa gra z ponaddźwiękowym jeżem w roli głównej. W internecie pojawił się nowy zwiastun produkcji, która przygotowywana jest z myślą o urządzeniach mobilnych. A na nim – pierwsze konkretne fragmenty gameplayu.

Sama gra oparta będzie na modelu F2P, co oznacza, że tytuł dostępny będzie za darmo, ale pojawią się w nim mikrotransakcje. Poza tym znajdzie się w nim kilka grywalnych postaci – użytkownicy pokierują nie tylko Sonikiem, ale i między innymi Talesem i Knucklesem. Bohaterowie poruszać mają się automatycznie – do zadań graczy należeć będzie tylko wciskanie przycisków w odpowiednim momencie, tak by protagoniści unikali przygotowanych przez twórców przeszkód.

Reklama

Przedstawiciele firmy SEGA opublikowali nowy trailer Sonic Runners. Można na nim zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji – na zwiastunie pokazano bowiem pierwsze fragmenty z rozgrywki nadchodzącej produkcji. Materiał jest co prawda po japońsku, ale w zupełności nie przeszkadza to w oglądaniu.

Data premiery tytułu wciąż nie jest znana, aczkolwiek w Kraju Kwitnącej Wiśni miał zostać wydany jeszcze w tym miesiącu. Co prawda nie potwierdzono tego na razie, ale najprawdopodobniej ukaże się on również w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany wyżej trailer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama