Reklama

Nowy trailer In Churning Seas

Nietypowa gra logiczna na kolejnym filmiku.

In Churning Seas to gra logiczna powstająca w niezależnym studiu Bouc Astral Productions, nad którą pracuje jeden z członków zespołu – niejaki Rodolphe Coulon. Jej autor opublikował nowy trailer z krótkimi fragmentami gameplayu.

W grze zadaniem użytkowników jest wybudowanie jak najwyższej konstrukcji z lodu na wodzie. Problem tylko w tym, że należy zrobić to szybko, jako że  poziom morza bezustannie się podnosi – jeśli dotrze do szczytu budowli, zabawa się zakończy. Dodatkowym kłopotem jest fakt, że poszczególne elementy obiektu zachowują się zgodnie z zasadami fizyki – wystarczy więc jeden niewielki błąd, by całość rozpadła się niczym domek z kart. Oczywiście głównym celem jest postawienie jak najwyższej konstrukcji, a osiągnięte wyniki można będzie porównywać z rezultatami znajomych.

Reklama

Całość okraszona jest ciekawą oprawą wizualną, którą prezentuje chociażby najnowszy zwiastun (dostępny poniżej) Churning Seas zawierający także krótkie fragmenty gameplayu. Docelowo tytuł ma zawitać na iOS, ale dokładna data premiery nie została na razie podana.

Na deser jeszcze wcześniejszy (opublikowany w lipcu) filmik pokazujący ponad cztery minuty rozgrywki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje