Reklama

Nowy FPS w systemie jeden na jednego od Glu

W App Store pojwił się nowy FPS sygnowany przez Glu. Nie jest to produkt na miarę produkcji w stylu Modern Combat czy Brothers in Arms, wnosi jednak powiew świeżości do już mocno wyeksploatowanego gatunku.

W Tons of Guns możemy zmierzyć się z oponentem w systemie jeden na jednego. W grze wcielimy się w postać konesera broni, którego cenna kolekcja została rozgrabiona przez bandę kryminalistów i urwipołciów mniejszego kalibru. Jak łatwo się domyślić, nadszedł czas rozrachunku.

Sterowanie naszym gunmanem odbywa się poprzez przechylanie naszego smartfona/tabletu (g-sensor), strzał oddajemy zaś uderzając palcem w ekran. W celu przeładowania broni musimy wykonać precyzyjnie serię komend – jeśli nam się to nie uda, zginiemy marnie. 

Reklama

Jeśli uda nam się pokonać naszego oponenta, przechodzimy na kolejny poziom i w wypadku spektakularnych mordów dostajemy bonusy – wirtualną gotówkę lub elementy do rozbudowy naszego arsenału. Oprócz „zwyczajnych” zakapiorów w grze występują bossowie, po których na placu boju pozostaje unikalny sprzęt do zgarnięcia.

Tytuł - Tons of Guns - zobowiązuje. W grze spotkamy ogromny arsenał broni – od pistoletów, przez shotguny, po zabawki Ala Copone i Rambo. Dla estetów przygotowano również opcję customizacji koloru oręża – od klasycznej stali, po mało utylitarną neonową żółć. Oprócz broni Glu wprowadziło również wiele interesujących akcesoriów, które mają na celu utorowanie drogi do wiktorii – w grze znajdziemy cybernetyczne oczy, jak i czaszki voodoo.

W tej chwili możecie pobrać Tons of Guns za darmo z kanadyjskiego marketu. Data premiery na Androidzie nie została jeszcze ogłoszona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje