Reklama

Nowe szczegóły o Sonic Runners

Kilka informacji o nowej grze z niebieskim jeżem.

Przedstawiciele SEGI podzielili się kilkoma informacjami o zapowiedzianym jakiś czas temu Sonic Runners – nowej grze z tytułowym niebieskim jeżem w roli głównej, która zmierza na platformy mobilne. Będzie pierwszą odsłoną jego przygód przygotowywanych na smartfony i tablety, która zostanie stworzona przez zespół odpowiedzialny za główne części cyklu.

W rozmowie z japońskim magazynem Famitsu developerzy ujawnili, że w nadchodzącej grze bohater będzie poruszał się sam, a zadaniem graczy będzie jedynie wciskanie w odpowiednim momencie przycisku, który spowoduje, że postać ominie określoną przeszkodę. W produkcji pokierować będzie można nie tylko Sonikiem, ale i dwoma jego towarzyszami – Tailsem i Knucklesem.

Reklama

Z informacji umieszczonych na oficjalnej stronie tytułu, wynika, że Sonic Runners pojawi się w japońskich sklepach AppStore i Google Play w lutym. Nie wiadomo jednak, kiedy gra trafi na Zachód, choć ujawniono, że oparta będzie na modelu F2P, co oznacza, że zabawa będzie darmowa, ale w produkcji znajdą się mikrotransakcje.

Poniżej możecie obejrzeć krótki zwiastun tytułu. Niestety zabrakło na nim fragmentów gameplayu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy