Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowe szczegóły o mobilnej wersji Dragon Fin Soup

Reklama

Gra otrzyma dodatkową zawartość.

Dragon Fin Soup to gra typu roguelike, która ukazała się w ubiegłym roku na PC oraz na przenośnej konsoli PlayStation Vita. Twórcy tytułu obiecali jednak, że trafi on też na platformy mobilne. Przed weekendem podzielili się nowymi szczegółami na temat nadchodzącego wydania.

Na smartfonach i tabletach produkcja ukaże się w tak zwanej Chunky Edition. W jej skład wejdą niedostępne w podstawowej wersji podziemia, bronie i typy przeciwników, a także mogące ewoluować zwierzaki, które mogą znaleźć się pod opieką protagonistki.

Głównym bohaterem gry jest Red Robin – wariacja na temat Czerwonego Kapturka. Nie jest przy tym grzeczna dziewczynką, ale niestroniącą od dużych ilości wysokoprocentowych napoi łowczynią nagród. Decyduje się ruszyć w podróż, chcąc odkryć tajemnicę swojej „krwawej przeszłości”.

Rozgrywka toczy się w turach, zaś gracze obserwują wydarzenia z perspektywy tak zwanego „lotu ptaka”. Przy każdym podejściu świat generowany ma być proceduralnie. Trzeba jednak uważać, bo śmierć bohaterki oznacza koniec zabawy.

Dragon Fin Soup w wydaniu Extra Chunky Edition ukaże się w tym roku. Najpierw produkcja pojawi się na PC i Vicie, a potem dopiero trafi na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemów iOS oraz Android.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje