Reklama

Nowe MMO w App Store, wkrótce w Google Play

Na smartfonach i tabletach nie brakuje gier MMORPG, te w klimacie sci-fi możemy jednak policzyć na palcach jednej ręki. Na szczęście do tej niewielkiej grupy dołączyła właśnie kolejna produkcja.

Legacy of a Thousand Suns, autorstwa studia deweloperskiego Zattikka, pojawiła się już wcześniej na Facebooku. Twórcy uznali, że bardzo dobrą decyzją będzie przeniesienie interesującej produkcji na urządzenia mobilne wspierające systemy iOS i Android. Posiadacze sprzętu firmy Apple już mogą się cieszyć grą, użytkownicy Androida muszą na nią jeszcze chwilę poczekać.

Reklama

Legacy of a Thousand Suns nie jest klasyczną produkcją MMORPG w pełnym 3D. Zamiast tego otrzymujemy grę, w której fabułę poznajemy za pomocą rozbudowanych “menusów”, dużej ilości tekstu i ręcznie rysowanych concept-artów. Nie oznacza to jednak, że dzieło Zattikki jest mało interesujące - wręcz przeciwnie, o czym możecie przekonać się osobiście, oglądając poniższy teaser trailer.

Warto podkreślić, że w Legacy of a Thousand Suns znajdą się wszystkie elementy, które tak lubią miłośnicy MMORPG - globalne raidy, gildie, bossów oraz setki ciekawych questów w całej galaktyce. Co więcej, gra będzie cross-platformowa, co oznacza, że możecie już teraz zacząć zabawę na Facebooku i nie stracicie postępów po przeniesieniu się na smartfon lub tablet.

Legacy of Thousand Suns - pobierz za darmo z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy