Reklama

Nonstop Knight zadebiutowało na urządzeniach mobilnych

RPG z samodzielnie poruszającym się bohaterem.

Niedawno na smartfonach oraz tabletach ukazało się Nonstop Knight – najnowszy projekt developerów z niezależnego studia Flaregames. Gra wyróżnia się nietypowymi mechanizmami rozgrywki, które powodują, że może przejść się… sama.

To nie jest żart. Produkcja jest RPG-iem, w którym główny bohater porusza się sam. Bez pomocy użytkowników przemieszcza się po planszy, a także walczy z napotykanymi po drodze różnego rodzaju przeciwnikami.

Oczywiście nie oznacza to, że gracze nie mają nic do roboty. Decydują o użyciu specjalnych zdolności protagonisty, które przydatne są w starciach z oponentami. Ulepszają też poszczególne umiejętności oraz zarządzają znajdowanym w trakcie rozgrywki ekwipunkiem. Całość okraszona jest kolorową oprawą graficzną.

Reklama

Nonstop Knight oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Nonstop Knight - pobierz grę z App Store

Nonstop Knight - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje