Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nitro Nation Online debiutuje na iOS

Reklama

Z trzema dodatkowymi autami.

Nitro Nation Online to wydana w 2013 roku na urządzeniach z Androidem gra wyścigowa stworzona przez studio Creative Mobile. Produkcja, którą do tej pory pobrano ponad 7 milionów razy, nareszcie zawitała na iOS.

Tytuł zobowiązuje, tak więc projekt skupia się na zmaganiach sieciowych. Nie jest to jednak zwykła ścigałka - gra koncentruje się na tak zwanych drag racing, w których zadaniem kierowców (ich auta ustawione są równolegle obok siebie) jest pokonanie prostego i krótkiego odcinka trasy w jak najkrótszym czasie. Rywalizacja przeznaczona jest przy tym dla dwóch osób.

Do dyspozycji użytkowników oddano ponad 40 zróżnicowanych samochodów. Wsród nich znalazły się modele takich marek, jak Chevrolet, Ford, Dodge, BMW, Volkswagen, Honda, Nissan, Mazda czy Mercedes-Benz. W ramach zadośćuczynienia za konieczność czekania tak długo na swoją wersję gry, posiadacze iUrządzeń otrzymali trzy dodatkowe bryki - Mini Coupé John Cooper Works, Ford Shelby GT500, Pagani Huayra.

Poszczególne auta można oczywiście ulepszać. Ich modyfikowanie oraz tuningowanie jest przy tym konieczne - bardzo często bez odpowiednio podrasowanego samochodu nie można osiągnąć sukcesu.

Nitro Nation Online oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo. Nie zabrakło przy tym mikropłatności, choć twórcy podkreślają, że w ich projekcie nie ma elementów pay-to-win. Produkcję można pobrać bezpłatnie z cyfrowego sklepu AppStore, jest też oczywiście nadal dostępna w usłudze Google Play.

Na deser – jeden ze zwiastunów wersji na iOS.

Nitro Nation Online - pobierz z App Store

Nitro Nation Online - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje