Reklama

Ninja Striker! tymczasowo darmowe w App Store

Coś dla fanów gier retro - rozpikselowane Ninja Striker! otrzymało właśnie aktualizację, a cenę tytułu na jakiś czas obniżono do zera.

Reklama

Retro oprawa graficzna i chiptune'owe bity - widzieliśmy to już nie raz, ale nawet, jeżeli na myśl o kolejnej grze tego typu macie ochotę rzucać telefonem po ścianach, akurat Ninja Striker! warto dać szansę. Jest całkiem niepozorne: grafika nie robi wrażenia nawet jak na standardy, na których gra jest wzorowana, ale gra zebrała głównie pozytywne recenzje ze względu na ciekawe sterowanie i wysoki poziom trudności.

Zamaskowani ninja potrafią bowiem w Ninja Striker! "przyklejać się" do każdej ściany czy sufitu i gra doskonale to wykorzystuje. Dotykając ekranu każemu naszemu bohaterowi przemieścić się w dane miejsce. Jeśli dotkniemy ściany, wskoczy na nią, jeśli przeciwnika, poleci w jego kierunku, i tak dalej. Możliwości jest coraz więcej, bo wraz z kolejnymi poziomami pojawiają się nowe sposoby wykorzystania tego pomysłu, nadające tempa i trudności.

Zdobywane w czasie gry monety możemy wymienić na pomocne przedmioty czy bronie; wraz z aktualizacjami pojawiają się oczywiście kolejne. Najnowsza z nich wprowadziła też wsparcie dla iPadów - dotychczas Ninja Striker! dostępne było jedynie na iPhone'ach i iPodach Touch. Z tej okazji tytuł udostępniono za darmo, ale jedynie na ograniczony okres czasu, więc jeśli macie ochotę poskakać i posiekać w ciężkim retro-platformerze, lepiej się pośpieszyć.

Ninja Striker! - pobierz za darmo z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy