Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ninja Chicken: Kurczak ninja powraca

Reklama

Szybkie platformówki zapełniają Google Play. Jak spośród setek produkcji wybrać tę najlepszą?

Nie musicie już przekopywać się przez tysiące aplikacji w sklepie Google. Ninja Chicken powraca, a wraz z nim - jeszcze więcej szalonej akcji.

Sequel "Kurczaka ninja" o wiele mówiącym o poczuciu humoru twórców tytule Ooga Booga dostępny jest całkowicie za darmo w Google Play. Choć nie różni się specjalnie od pierwowzoru, pewne zmiany są zauważalne od razu.

Sterowanie pozostało bez zmian. Wciąż dysponujemy dwoma przyciskami - skoku i ślizgu. Naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie pędzącego na złamanie karku, zamaskowanego kurczaka, przez kolejne plansze. Dłuższe przytrzymanie przycisku skoku znacząco go wydłuży, natomiast wciśnięcie przycisku ślizgu w powietrzu, natychmiast sprowadzi nas na ziemię. Następca klonu Yoo Ninja oferuje jednak kilka nowinek. Przede wszystkim pojawiły się walki z bossami (na przykład wielkim psem), oparte na czynniku losowym. Jeśli zdecyduejmy, że chcemy przeskoczyć nad przeciwnikiem, a tej zaatakuje od dołu - wygrywamy. Kurczak zyskał także umijętność posługiwania się hakiem, dzięki któremu bez trudu prześliźniemy się nad pułapkami, chwytając się lementów na górze planszy.

Gra jest dostępna całkowicie za darmo i wyróznia się z tłumu znakomitą średnią ocen (4,7/5) wystawianych przez użytkowników. Z całą pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje