Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Niespodziewany debiut Let’s Cook

Reklama

Nowa odsłona serii Coking Mama.

Cooking Mama to cykl wydawany głównie na konsolach Nintendo, choć swego czasu zagościł także na platformach mobilnych – w 2009 roku pierwsza odsłona serii trafiła na smartfony i tablety. Teraz dołączyła do nich kolejna część – Let’s Cook.

Tak jak w poprzednich grach z cyklu, zadaniem graczy jest gotowanie. Wcielają się w kucharkę, która przyrządza określone potrawy. Mogą przy tym postępować zgodnie z gotowymi przepisami lub spróbować połączyć dwie oddzielne receptury. Trzeba jednak pamiętać, że efekt takich eksperymentów może być… zróżnicowany.

Użytkownicy obserwują akcję z perspektywy pierwszoosobowej. Sterowanie zostało oczywiście przystosowane do ekranów dotykowych, dzięki czemu mieszanie w garnku czy wyrabianie ciasta odbywa się poprzez wykonywanie palcami gestów na wyświetlaczu.

Let’s Cook oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć w produkcji pojawiły się mikropłatności – za prawdziwe pieniądze można dokupować na przykład dodatkowe przepisy. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

A na deser – najnowszy zwiastun tytułu.

COOKING MAMA Let's Cook - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje