Reklama

Never Alone trafi na urządzenia mobilne

Premiera w czerwcu.

Never Alone to intrygująca platformówka, która w 2014 roku ukazała się na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Wii U. Twórcy gry ze studia Upper One ujawnili, że zamierzają wydać projekt na urządzeniach mobilnych.

W produkcji gracze wcielają się w Nunę – pochodzącą z plemienia Inupiaq dziewczynkę. Bohaterka rusza w podróż, by powstrzymać śnieżną zamieć, a tym samym uratować swój lud. Pomaga jej w tym biały lis.

W trakcie rozgrywki użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy obiema postaciami, które dysponują unikalnymi dla siebie zdolnościami. Odpowiednie wykorzystanie umiejętności protagonistów jest konieczne do wykonania zaprojektowanych przez twórców wyzwań. Ciekawostką jest możliwość odblokowania filmików poświęconych kulturze Inuitów, na których oparta została fabuła gry.

Reklama

Mobilna wersja Never Alone ukaże się 23 czerwca w wydaniu Ki Edition. Produkcja pojawi się na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android i będzie pełnopłatnym tytułem bez dodatkowych mikropłatności.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun platformówki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy