Reklama

Neon Drive zaparkowało na smartfonach i tabletach

Coś dla miłośników klasyki.

Teraźniejszość wygląda nieco inaczej niż wyobrażano ją sobie w filmach i grach wydawanych w latach 80. ubiegłego wieku, w których świat skąpany był w świetle neonów i lamp, a po ulicach chodzili ludzie z metalowymi wszczepami. Do takiej wizji właśnie nawiązuje Neon Drive.

Stworzona przez niezależne studio Fraoula produkcja kilka dni temu zadebiutowała na urządzeniach mobilnych. Tytuł jest endless-runnerem, w którym gracze zasiadają za kółkiem samochodu przemierzającego futurystyczne miasto. Podobnie jak w wielu innych grach tego typu, auto porusza się automatycznie, a zadaniem użytkowników jest omijanie pojawiających się na drodze pojazdu przeszkód.

Reklama

Produkcja składa się tylko z trzech poziomów, ale ich zaliczenie jest sporym wyzwaniem. Tytuł wyróżnia się oprawą graficzną – przedstawiony w nim świat utrzymany jest w elektronicznej stylistyce, nie zabrakło też dużej ilości światełek i błysków. Do tego dochodzi muzyka, która zsynchronizowana jest do pojawiających się na ekranie przeszkód.

Neon Drive oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. Na deser – najnowszy jej zwiastun.

Neon Drive - pobierz z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy