Reklama

Neko Atsume nareszcie po angielsku

Zabawa... w kolekcjonowanie kotów.

Neko Atsume to wydana jakiś czas temu produkcja ciesząca się sporą popularnością. Dotychczas był jednak mały haczyk - choć dostępna była w Europie, posiadała tylko jeden język. Japoński. To się na szczęście właśnie zmieniło.

A to dlatego, że twórcy gry z niezależnego studia Hit-Point Co. wypuścili aktualizację dodająca do tytułu bardziej zrozumiały dla większości graczy język Szekspira. Na angielski przetłumaczono przy tym wszystkie pojawiające się w czasie zabawy komunikaty pokroju opisów przedmiotów i opcji w menu.

Reklama

W samej produkcji zadaniem użytkowników jest natomiast kolekcjonowanie... kotów. I to dosłownie. Wystarczy porozrzucać tu i ówdzie rożnego rodzaju przysmaki i zabawki, a potem obserwować jak skuszone jedzeniem i gadżetami czworonożne zwierzaki przychodzą do gracza. Niestety nie można z nimi zrobić nic więcej poza patrzeniem. Całość okraszona jest jednak kolorową oprawą graficzną, widok jest więc miły dla oka.

Neko Atsume oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć trzeba liczyć się z mikropłatnościami. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

Neko Atsume - pobierz z App Store

Neko Atsume - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy