Reklama

Nadciąga Blood Brothers 2

Kontynuacja japońskiej karcianki ukaże się na platformach mobilnych w przyszłym roku.

Blood Brothers to wydana we wrześniu 2012 roku mobilna karcianka, za której powstanie odpowiedzialni byli Japończycy z firmy DeNa. Teraz jej twórcy ujawnili, że gra doczeka się bezpośredniej kontynuacji, która trafi na smartfony i tablety.

Akcja Blood Brothers 2 osadzona zostanie w sto lat po wydarzeniach z jedynki. Gracze ponownie trafią do fantastycznego świata Arnashii, w której po raz kolejny będą musieli przywrócić pokój. Nie obejdzie się bez brania udziału w walkach, w których pokierują zbudowaną przez siebie armią złożoną z różnego rodzaju stworów, bestii oraz wojowników. Poszczególne jednostki będą oczywiście reprezentowane przez odpowiednie karty.

Reklama

Oprócz zabawy dla pojedynczego gracza, w grze znajdzie się także możliwość toczenia pojedynków z innymi użytkownikami. Developerzy obiecują, że w produkcji pojawią się także tygodniowe wyzwania – ich wykonywanie ma w bliżej niesprecyzowany sposób wpłynąć na przebieg fabuły. Karcianka ukaże się na iOS i Androidzie w przyszłym roku, na razie wszyscy chętni mogą zapisać się na oficjalnej stronie internetowej Blood Dragon 2 – dzięki temu zapewnią sobie dostęp do dodatkowej postaci.

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje