Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nadchodzi piąta część Dungeon Hunter 5?

Reklama

Tak sugeruje tajemnicza strona internetowa z licznikiem odmierzającym czas.

Dungeon Hunter jest jedną z najbardziej znanych serii hack’n’slashy dostępnych na platformach mobilnych – stworzony przez ekipę Gameloftu cykl cieszy się sporym uznaniem wśród posiadaczy smartfonów i tabletów. Wiele wskazuje na to, że wkrótce może zostać zapowiedziana jego piąta część.

Skąd ten wniosek? Uruchomiono tajemniczą stronę Stand Againts the Chaos, na której widnieje krótki filmik (możecie go zobaczyć poniżej) i licznik odmierzający czas – „godzina zero” ma wybić jutro o 7:00 rano. Nie wiadomo, czego ona dotyczy, ale internauci zauważyli, że w jej kodzie znalazł się odnośnik do serwisu Gameloftu – a konkretniej do podstrony poświęconej Dungeon Hunterowi 5. Na razie widnieje na niej tymczasowy komunikat „Gameloft MNL (d-h-5)”.

Wszystko powinno wyjaśnić się jutro rano, kiedy to licznik dobije do zera. Warto jednak zaznaczyć, że w najbliższy weekend w San Antonio odbędą się targi PAX South, na których pojawią się przedstawiciele Gameloftu. Wezmą oni udział w panelu dyskusyjnym traktującym o transmitowaniu rozgrywki z gier mobilnych – niewykluczone, że jedną z prezentowanych w jego czasie produkcji będzie właśnie Dungeon Hunter 5.

Poniżej znajdziecie dostępny na stronie krótki filmik.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje