Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nadchodzi karcianka BlazBlue: Battle Cards

Reklama

 

Zabawa w karty oparta na znanej bijatyce.

Miłośnicy wirtualnego okładania się po twarzy mogą kojarzyć BlazBlue – twórcy tego popularnego cyklu zapowiedzieli właśnie bazującą na nim karciankę, którą jest Battle Cards. Produkcja przygotowywana jest z myślą o urządzeniach mobilnych.

Zadaniem graczy będzie nie wyprowadzanie zabójczych ciosów, a zagrywanie kartami. Dostępne będą zróżnicowane zestawy kartoników, wśród których znajdą się oczywiście te z bohaterami znanymi z serii bijatyk. Oprócz nich w grze znajdą się także karty z atakami, umiejętnościami i ciosami specjalnymi, które pozwolą zyskać przewagę w trakcie starcia.

W produkcji znajdzie się dziewięć kartoników z postaciami, których ilustracje (a także muzyka) pochodzić mają z BlazBlue: Chrono Phantasma. Niewiele, ale twórcy obiecują, że po premierze dodadzą kolejnych wojowników. Gracze będą mogli toczyć pojedynki z innymi użytkownikami w sieci, a sam tytuł ma bazować na modelu F2P, co oznacza, ze zabawa będzie bezpłatna. Płacić będzie można jednak za kolejne zestawy kart, dzięki zaimplementowanemu systemowi mikropłatności.

Dokładna data premiery gry nie jest na razie znana, wiadomo jednak, że pojawi się „wkrótce” na iPadzie. Poniżej znajdziecie jej pierwszy zwiastun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje