Reklama

My Country 3D zapowiedziane

 

Reklama

Zabawa w zarządzanie miastem.

Niezależne studio Game Insight zaprezentowało swój najnowszy projekt  - My Country 3D. Produkcja będzie strategią ekonomiczną, w której użytkownikom przyjdzie zarządzać miastem i podobnie jak wcześniejsze dzieła developerów, tytuł powstaje z myślą o urządzeniach mobilnych.

Gracze wcielą się w burmistrza stojącego na czele małego miasteczka. Głównym zadaniem będzie próba przekształcenia mieściny w dużą metropolię. Nie obejdzie się więc bez stawiania nowych budynków, ulepszania dotychczasowych, a także zaspokajania potrzeb mieszkańców.

Twórcy nieukrywają, że kierują swoją grę do użytkowników "każualowych". To oznacza, że wiele elementów rozgrywki zostanie uproszczonych, w tym na przykład aspekt ekonomiczny. Nacisk położony zostanie na wykonywanie bardziej błahych czynności pokroju gaszenia pożarów, sadzenia drzewek czy naprawiania hydrantów.

Tytuł charakteryzować ma się kolorową, ale trójwymiarową oprawą graficzną. Przygotowywany przez autorów interfejs produkcji, za pomocą którego wykonywane będą rożnego rodzaju działania, ma być natomiast minimalistyczny.

Konkretna data premiery My Country 3D nie jest znana, ale gra ma ukazać się jeszcze w tym roku na iOS. Na chwilę obecną nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem, ale jest to całkiem możliwe.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje