Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Murder trafi na platformy mobilne

Reklama

Niestety później niż wersja PC.

Murder to nowy projekt niejakiego Petera Moorheada, który znany jest przede wszystkim z wydanego w ubiegłym roku Stranded. Produkcja miała dotychczas ukazać się tylko na PC, ale okazo się, że trafi także na urządzenia mobilne.

Gra będzie przygodówką osadzoną w klimatach cyberpunkowych. Gracze przeniosą się w niej do niedalekiej przyszłości, zaś miejscem akcji będzie Tokio. Użytkownicy pokierują losami sierżanta Motomeru Minori z miejscowej policji, który musi rozwiązać pewną "nietypową, ale niebezpieczną sprawę".

Produkcja będzie krótka. I to bardzo - jej przejście powinno zająć około 20-30 minut. Tytuł wyróżniać ma się oprawą graficzną utrzymaną w stylu tak zwanego pixel artu, co dać ma bardzo dobry efekt. Mimo zastosowania pikseli, futurystyczne Tokio ma sprawiać wrażenie żyjącego miasta. Zresztą, rzućcie okiem na jeden ze zwiastunów gry, który znajdziecie poniżej.

Murder ukaże się na PC 21 października. Niestety posiadacze urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android na swoją wersję będą musieli poczekać do listopada, choć dokładny termin premiery nie jest znany. Gra będzie dosyć tania, bo kosztować ma tylko 1,99 euro.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer tytułu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje