Reklama

Motorsport Manager zawitało na Androida

Produkcja dla osób, które marzą o poprowadzeniu własnego klubu wyścigowego.

Motorsport Manager to wydana w sierpniu ubiegłego roku na iOS mobilna gra pozwalająca – zgodnie z nazwą – wcielić się we właściciela klubu wyścigowego. Odpowiedzialny za nią Christian West nareszcie przeniósł ją na urządzenia z Androidem.

Głównym zadaniem jest osiągnięcie naszego zespołu jak najlepszego wyniku. Nie jest to oczywiście takie proste, bo trzeba zadbać o wiele elementów, które składają się na sukces drużyny. Należy zatrudnić najpierw odpowiednich ludzi, rozbudować fabryki oraz nawiązać współpracę ze sponsorami gwarantującymi stały dopływ gotówki. A ta jest potrzebna do wypłacania pensji podwładnym i kierowcom. Ci ostatni są oczywiście najważniejsi, bo bez nich nasza ekipa nie sięgnie po najwyższe laury.

Reklama

Motorsport Manager można nabyć w cyfrowym sklepie Google Play za 6,99 zł. Posiadacze iUrządzeń mogą nadal kupić grę za pośrednictwem usługi AppStore. Za produkcję muszą zapłacić 1,99 euro. Warto też podkreślić, że wersja na iOS otrzymała sporą aktualizację dodającą do produkcji sporo nowości, które pojawiły się w edycji na Androida.

Motorsport Manager - pobierz grę z App Store

Motorsport Manager - pobierz grę z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy