Reklama

Monster Truck Soccer z nowym zwiastunem

Piłka nożna i ciężarówki.

Rocket League to popularna na PC i konsolach niezależna gra, oparta na nietypowym pomyśle. W skrócie - gracze biorą udział w meczach piłki nożnej kierując ciężarówkami. Na bardzo podobnych założeniach bazuje powstające z myślą o urządzeniach mobilnych Monster Truck Soccer, które kilka dni temu otrzymało nowy zwiastun.

W produkcji bierzemy udział w meczu piłkarskim, gdzie podstawowym zadaniem jest pokonanie przeciwnika poprzez strzelenie większej liczby goli. Tyle tylko, że nie kierujemy zwykłymi piłkarzami, a autami - konkretnie zaś wspomnianymi ciężarówkami.

Reklama

W grze znajdzie się możliwość rywalizowania z innymi graczami, ale - przynajmniej na razie - tylko w lokalnym multiplayerze za pośrednictwem WiFi. Sterowanie zostanie oczywiście dostosowane do ekranów dotykowych, ale będzie też można skorzystać z zewnetrznego kontrolera.

Dokładna data premiery Monster Truck Soccer nie jest na razie znana, ale tytuł powinien zostać udostępniony "wkrótce". Produkcja ukaże się na iOS oraz przystawce Apple TV, nie wiadomo jednak czy kiedykolwiek ukaże się na urządzeniach z Androidem.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje