Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Monster & Commander zawita na platformy mobilne

Reklama

Strategia z wielkimi bestiami.

Niezależne studio Oh BiBi znane jest przede wszystkim z gier Motor World: Car Factory oraz Tiny Tower. Developerzy zaprezentowali właśnie swój kolejny projekt przygotowywany z myślą o urządzeniach mobilnych – Monster & Commander.

Produkcja będzie strategią, w której gracze wcielą się w dowódcę, którego zadaniem będzie sformowanie własnej armii. Tyle tylko, że oprócz standardowych jednostek pokroju wojowników czy łuczników w jej szeregach znajdą się też tytułowe potwory.

Do wyboru będzie kilka rodzajów bestii, wśród których znajdą się chociażby ogromnych rozmiarów wilki i niedźwiedzie. Wraz ze swoimi podkomendnymi użytkownicy staną do walki z wojskami dowodzonymi przez innych graczy. Całość okraszona zostanie kolorową oprawą graficzną.

Data premiery Monster & Commander nie jest znana, ale twórcy obiecują, że gra pojawi się „wkrótce”. Docelowo ma ukazać się na iOS, niestety na razie nie wiadomo czy trafi na urządzenia z Androidem. Podobnie jak wcześniejsze projekty studia Oh BiBi, produkcja ma opierać się na modelu F2P, co oznacza, że będzie można grać za darmo, ale w tytule znajdą się mikropłatności.

Poniżej znajdziecie zwiastun gry.

A na deser – trwający ponad osiem minut gameplay.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje