Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mobilne Ghost Trick: Phantom Detective wróciło na iOS

Reklama

Problemy zostały wyeliminowane.

Ghost Trick: Phantom Detective było jedną z produkcji dotkniętych tak zwaną "plagą iOS 9". Najnowsza wersja systemu operacyjnego wywołała spore zamieszanie, bo spowodowała, że wiele gier nie było z nią kompatybilnych. Ich twórcy byli więc zmuszeni do wycofania ich ze sprzedaży.

Nie inaczej było w przypadku wspomnianego wyżej tytułu opracowanego przez Capcom. Najwyraźniej jednak jego autorzy nareszcie poradzili sobie z problemami, bo gra wróciła do cyfrowego sklepu AppStore i działa bez zarzutu na "dziewiątce".

To jednak nie był pierwszy raz, kiedy twórcy musieli wycofać swoją produkcję z usługi. Podobne kłopoty z kompatybilnością pojawiły się po udostępnieniu iOS 8. Na ich rozwiązanie trzeba było poczekać kilka miesięcy - przygodówka dopiero w czerwcu wróciła do sprzedaży. A kilka tygodni pózniej znowu zniknęła.

Mobilną wersję Ghost Trick: Phantom Detective znajduje się w cyfrowym sklepie AppStore. Można ją pobrać za darmo, ale uzyskanie dostępu do wszystkich rozdziałów gry kosztuje 9,99 euro. Niestety nie przygotowano edycji na Androida i nie wydaje się, by kiedykolwiek taka powstała.

Ghost Trick: Phantom Detective - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje