Reklama

Mobilna wersja Ultimate General: Gettysburg już jest

Gra zadebiutowała na iOS.

Dosyć niespodziewanie na iPadach ukazało się Ultimate General: Gettysburg – wydana w październiku ubiegłego roku na PC strategia turowa. Produkcja została stworzona przez niejakiego DarthModa, jednego z najbardziej znanych moderów tworzących modyfikacje do poszczególnych odsłon serii Total War. Wspomagała go ekipa ze studia Game-Labs.

Gra pozwala graczom wziąć udział w tytułowej bitwie o Gettysburg. Przed rozpoczęciem zabawy gracze wybierają jedną z dwóch stron konfliktu – Unię lub Konfederację – co wpłynie na dostępne w trakcie rozgrywki jednostki. W czasie potyczek użytkownicy muszą zadbać o m.in. o morale podległych żołnierzy.

Reklama

Kampania fabularna składa się z kilku misji, wśród których znalazły się zarówno historyczne, jak i wymyślone przez samych twórców. Warto zaznaczyć, że sterowanie zostało dostosowane do urządzeń z ekranami dotykowymi, dzięki czemu wydawanie rozkazów przebiega intuicyjnie.

Ultimate Genera: Gettysburg dostępne jest na iPadach – grę można kupić z poziomu cyfrowego sklepu AppStore, gdzie kosztuje 7,99 euro. W planach jest też wersja na tablety z Androidem, ale jej data premiery nie jest na razie znana.

Ultimate General: Gettysburg - pobierz z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy