Mobilna wersja Joe Dangera zmierza na Androida

Kaskaderskie sztuczki wykonają wkrótce posiadacze urządzeń z systemem Google’a.

Joe Danger to mobilna wersja wydanej na komputerach i konsolach produkcji o takiej samej nazwie, która w 2013 roku pojawiła się na iOS. Odpowiedzialni za nią developerzy ze studia Hello Games poinformowali, że wkrótce przeniosą ją na urządzenia działające pod kontrolą Androida.

W grze użytkownicy wcielają się w tytułowego kaskadera, Joe Dangera, którego zadaniem jest – a jakżeby inaczej – wykonywanie efektownych sztuczek ku uciesze gawiedzi. Każdy trik nagradzany jest określoną liczbą punktów. Rozgrywka przypomina tę znaną z serii Trials studia RedLynx – postać gracza zasiadająca na motocyklu porusza się po zaprojektowanych przez twórców planszach wyskakując z rozmaitych pagórków i skoczni, zbierając przy okazji rozsiane po poziomach monety.

Reklama

Sterowanie w przygotowywanej wersji na Androida – podobnie jak w edycji na iOS – zostanie przystosowane do ekranów dotykowych, choć będzie można skorzystać także z pada od Xboksa 360 lub PlayStation 3 albo kontrolera MOGA.

Niestety konkretna data premiery Joe Danger w wydaniu na system mobilny Google’a nie jest jeszcze znana. Wersję na iOS możecie kupić w cyfrowym sklepie AppStore za 2,99 euro.

Joe Danger - pobierz grę z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy