Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mobilna wersja Fallen London już jest

Reklama

Z przeglądarki na smartfony i tablety.

Fallen London to produkcja, która od 2009 roku dostępna jest na komputerach osobistych z poziomu przeglądarek internetowych. Parę dni temu jej twórcy ze studia Failbetter Games wypuścili mobilną wersję projektu. Akcja tytułu osadzona jest w uniwersum znanym chociażby z Sunless Sea – grze typu roguelike, która ukazała się na PC na początku ubiegłego roku. Stworzony przez developerów świat jest alternatywną wersją epoki wiktoriańskiej, w której książę Albert nie zginął, a został uratowany przez małżonkę i organizację Bazar. Ceną było jednak przemieszczenie Londynu pod ziemię.

W chwili rozpoczęcia gry miasto od 30 lat znajduje się pod powierzchnią. Sama produkcja jest tekstową przygodówką z elementami RPG. Zabawa sprowadza się więc głównie do czytania ścian tekstu i podejmowania różnego rodzaju wyborów, wpływających na dalsze wydarzenia.

Fallen London opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w tytule znalazły się opcjonalne mikropłatności. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. W planach jest też wersja na Androida, ale jej data premiery nie jest na razie znana. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów mobilnego wydania produkcji.

Fallen London - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje