Reklama

Mobilna edycja Titan Quest już jest

Na razie tylko na iOS.

Nareszcie się doczekaliśmy. Wczoraj światło dzienne ujrzała mobilna wersja Titan Questa – opracowanego przez nieistniejące już studio Iron Lore Entertainment hack’n’slasha, który na PC ukazał się w 2006 roku.

Akcja produkcji osadzona jest w starożytnej Grecji i Egipcie – w trakcie rozgrywki użytkownicy zwiedzają takie lokacje, jak Partenon, labirynt w Knossos czy Piramidy. Gracze przejmują kontrolę nad jednym z dostępnych bohaterów, którego zadaniem jest walka z tytułowymi tytanami.

Za przeniesienie gry na smartfony i tablety odpowiada firma DotEmu. Sterowanie zostało dostosowane do ekranów dotykowych. Postacią kierować można za pomocą wirtualnego drążka oraz przycisków, zaś umiejętności wybiera się z umieszczonego na wyświetlaczu koła.

Reklama

Mobilną edycję Titan Questa można kupić za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym kosztuje 6,99 euro. W planach jest też wersja na urządzenia z Androidem, ale data premiery nie jest na razie znana. Poniżej znajdziecie drugi film „Z pamiętnika developera” poświęcony grze.

Titan Quest - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje