Reklama

Missing Translation debiutuje na Androidzie

Wersja iOS pojawi się wkrótce.

Wśród zalewu różnej jakości produkcji dostępnych na platformach mobilnych czasem można znaleźć jakaś wyróżniającą się perełkę. Jedną z nich może być Missing Translation – nietypowa gra logiczna, która właśnie zadebiutowała na urządzeniach z Androidem.

Głównym bohaterem jest postać (do wyboru mężczyzna lub kobieta, która w niewyjaśnionych okolicznościach zostaje przeniesiona do tajemniczego świata równoległego będącego postmodernistycznym Dzikim Zachodem. Ma on swój unikalny język, który można zrozumieć (a dzięki temu znaleźć sposób powrotu do domu) tylko poprzez rozwiązywanie przygotowanych przez twórców zagadek. A tych w grze znalazło się ponad sto.

Reklama

Łamigłówki to jednak nie wszystko. W czasie zabawy można zwiedzać miasteczko, do którego trafił główny bohater. Zamieszkane jest ono przez wiele ciekawych postaci, z którymi można spróbować się porozumieć.

Produkcja charakteryzuje się też niestandardową oprawą graficzną, która przyciąga uwagę. Warstwa wizualna została wykonana w stylu inspirowanym grami z epoki piksela łupanego, a do tego pozbawiona jest kolorów – wydarzenia przedstawione są w czarnobiałych barwach.

Missing Translation dostępne jest w cyfrowym sklepie Google Play, gdzie produkcja kosztuje 12,64 zł. W planach jest też wersja na iUrządzenia, która powinna pojawić się „wkrótce”, aczkolwiek konkretna data premiery nie jest znana.

A na deser – opublikowany z okazji debiutu zwiastun gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy