Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Minecraft: Story Mode na nowym zwiastunie

Reklama

 

Minecraft w wydaniu przygodówkowym.

W przyszłym tygodniu na urządzeniach mobilnych pojawi się pierwszy (z pięciu planowanych) epizod Minecraft: Story Mode – przygodówki opartej na słynnej grze autorstwa Markusa Perssona, znanego szerzej jako Notch. Na razie twórcy projektu opublikowali jego nowy zwiastun.

Fabuła produkcji kręcić się ma wokół legendarnego Zakonu Kamienia. Cóż to takiego? To czteroosobowa grupy, która w zamierzchłych czasach pozbyła się niebezpiecznego smoka i tym samym zapisała się złotymi zgłoskami w historii.

Gracze pokierują Jessiem (do wyboru będzie chłopak lub dziewczyna), który jest ogromnym miłośnikiem wspomnianych herosów. Pewnego razu wraz ze swoimi towarzyszami udaje się na poświęconą bohaterom imprezę EnderCon. Niestety w jej trakcie dochodzi do uwolnienia pradawnego zła, które powstrzymać mogą tylko członkowie Zakonu Kamienia – warrior, redstone engineer, griefer i architect.

Pierwszy epizod Minecraft: The Story Mode – zatytułowany po prostu The Order of the Stone – ukaże się na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą iOS i Androida 15 października. Poniżej znajdziecie opublikowany przez odpowiedzialnych za przygodówkę developerów ze studia Telltale Games najnowszy zwiastun gry. Trailer jest swoistym wprowadzeniem do produkcji, bo koncentruje się na jej głównych założeniach fabularnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje