Midnight Star debiutuje na iOS

Shooter na szynach od nowego studia dowodzonego przez współzałożyciela Bungie.

Wczoraj swoją premierę miało Midnight Star – mobilna strzelanka stworzona przez studio Industrial Toys, które zostało sformowane przez jednego ze współzałożycieli Bungie, Aleksa Seropiana. Produkcja dostępna jest na iOS.

Gra jest shooterem na szynach, a to oznacza, że postać gracza porusza się tylko pomiędzy określonymi lokacjami, a w ich obrębie stoi w miejscu, zaś zadaniem użytkownika jest tylko strzelanie do przeciwników pojawiających się na ekranie. Celem jest oczywiście nie tylko pozbycie się wrogów, ale i zgromadzenie jak największej liczby punktów.

Reklama

Akcja tytułu osadzona jest w dalekiej przyszłości, oddalonej od naszej teraźniejszości o 120 lat. Za fabułę odpowiedzialny jest John Scalzi, pisarz specjalizujący się w powieściach z gatunku sci-fi. W produkcji znalazł się również tryb multiplayer w postaci wyzwań, w których gracze rywalizują z innymi użytkownikami.

Midnight Star oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że rozgrywka jest darmowa, choć w produkcji znalazły się mikropłatności. Można ją pobrać za darmo z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Nie wiadomo niestety czy pojawi się kiedykolwiek na urządzeniach z Androidem.

Midnight Star - pobierz z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy