Reklama

Metro 2033 Wars doczeka się polskiej wersji

Jej data premiery nie jest znana.

W marcu tego roku na Windowsie Phone pojawiło się Metro 2033 – mobilna produkcja osadzona w świecie wykreowanym przez pisarza Dimitrija Głuchowskiego. Jakiś czas temu gra trafiła też na iOS (niestety dostępna jest tylko w rosyjskim AppStorze) oraz Androida. Okazuje się, że wkrótce zostanie zlokalizowana na język polski.

Przedstawiciele wydawnictwa Insignis (to właśnie ono zajmuje się wydawaniem książek z Uniwersum Metro 2033 w naszym kraju) poinformowali, że Metro 2033 Wars doczeka się polonizacji. Prace nad rodzimą wersją trwają – znajduje się ona na razie w fazie testów.

Reklama

Sama gra jest strategią turową, w której zadaniem graczy jest przetrwanie w nieprzyjaznym, postapokaliptycznym świecie, chroniąc się w czeluściach moskiewskiego metra. W trakcie zabawy należy m.in. gromadzić cenne zasoby, nie obchodzi się również bez walki z przeciwnikami. Wydarzenia przedstawione są w rzucie izometrycznym.

Data premiery polskiej wersji Metro 2033 Wars nie jest znana, ale ma ona być dostępna na urządzeniach z systemami iOS, Android oraz Windows Phone. Produkcja oparta jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć należy liczyć się z mikropłatnościami. Tytuł pobrać możecie (na razie w angielskiej edycji) z poziomu cyfrowych sklepów Google Play i Windows Store.

Metro 2033 Wars - pobierz z Google Play

Metro 2033 Wars - pobierz dla Windows Phone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy