Reklama

Metal Slug 3 w wersji na smartfony!

Jedna z najpopularniejszych gier z automatów trafiła do sprzedaży w wersji smartfonowej. Niedawno na iOS-a, a teraz także na Androida.

Metal Slug 3 znalazł się w App Store pod koniec minionego tygodnia, natomiast teraz można znaleźć grę także w usłudze Google Play. Niestety, w obu przypadkach za zabawę musimy słono (jak na smartfonowe standardy) zapłacić. Słono, bo około 25-30 złotych.

Reklama

Zagorzali miłośnicy kultowej serii, znanej przede wszystkim z automatów z lat dziewięćdziesiątych, pewnie nie będą zważyli cenę, tylko kupią grę bez chwili zawahania. Co powinni zrobić pozostali? To już zależy od tego, jak bardzo lubią scrollowane, dynamiczne shootery. Jeśli bardzo bardzo, to i oni powinni to 6,99 euro wysupłać.

Co do samej gry, warto wiedzieć, że w "trójce" znalazły się dwie nowe bohaterki, poszerzając ekipę do czterech osób. Metal Slug 3 pozwala na zabawę solo, jak również z kumplem, po Bluetoothie. W grze czeka na ciebie (was) całe mnóstwo strzelania do mumii, nazistów, a nawet ogromnych ośmiornic. Szkoda tylko, że ekran dotykowy nie nadaje się najlepiej do tego typu zabawy...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy