Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Metal Gear Rising: Revengeance pojawiło się na Shieldzie

Reklama

Sieczenie i krojenie.

Kilka dni temu posiadacze Shield Android TV – stworzonej przez Nvidię konsolki działającej pod kontrolą systemu operacyjnego opracowanego przez firmę Google – otrzymali kolejny duży tytuł. Na urządzeniu pojawiła się gra Metal Gear Rising: Revengeance.

To wydana w 2013 roku na Xboksie 360 i PlayStation 3, a w 2014 roku na PC produkcja osadzona w uniwersum wykreowanym przez Hideo Kojimę. Jej akcja osadzona jest cztery lata po wydarzeniach zaprezentowanych w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

W przeciwieństwie do głównych odsłon cyklu, głównym bohaterem gry nie jest Snake, a Raiden – wyposażony w cybernetyczne rozszerzenia ninja. Zabawa polega przede wszystkim na wymachiwaniu mieczem i krojeniu za jego pomocą kolejnych przeciwników.

To tak w skrócie – innymi słowy rozgrywka stawia głównie na akcję. A warto zaznaczyć, że starcia z wrogami zostały bardzo dobrze zrealizowane i wiele innych tego typu tytułów mogłoby wzorować się na produkcji, za której powstanie odpowiadają developerzy ze studia Platinum Games.

Metal Gear Rising: Revengeance w wersji na Shielda można kupić za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play. Gra została w nim wyceniona na 75 zł. Nie należy więc do tanich, ale z drugiej strony należy pamiętać, że jest to wysokobudżetowy tytuł przeniesiony z PC oraz X360 i PS3. Poniżej znajdziecie jego zwiastun.

Metal Gear Rising: Revengeance - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama